Čo je služba #objednajsiweb_sk?

Mať vlastnú webovú stránku nemusí znamenať za ňu zaplatiť tisíce eur. Kvalitnú webovú stránku, postavenú na moderných technológiách môžete mať za pár sto eur. Ako je to možné?

Vlastná webová stránka už dávno nie je výsadou iba veľkých firiem. Nemusíte mať rozpočet tisíce eur aby ste mali kvalitnú, profesionálnu a hlavne skutočne vlastnú webovú stránku.

Na internete existuje hneď niekoľko možností ako vytvoriť webovú stránku bez programovania. Výhodou týchto služieb, ako je napríklad český webnode, je jednoduchosť. Nevýhodou však je, že takéto služby majú svoje limity. Niektoré časti stránky budete musieť nastaviť tak aby „vyhovovali službe“ a nie vám ako vlastníkovi. Časom vám budú chýbať niektoré funkcie a hlavne prevádzka takýchto služieb je drahšia ako prevádzka vlastnej webovej stránky.

#objednajsiweb_sk

S nami je to iné. Cez službu #objednajsiweb_sk vám vytvoríme vlastnú webovú stránku, ktorá vás nebude limitovať. Webové stránky tvoríme na systéme WordPress a tak budete vedieť stránku ľahko používať. Práve jednoduchosť používania riešení od nás je pre nás na prvom mieste.

Vieme, že nie ste vývojár a preto naše riešenia sú šité na mieru pre bežného používateľa. Nemusíte vyštudovať dve vysoké školy aby ste si na stránku vedeli pridať napríklad informáciu o novej kolekcii alebo o zmene otváracích hodín.

Samozrejmosťou je aj starostlivosť o váš web po jeho dokončení. Nemusíte sa tak báť, že by bol neaktuálny alebo by obsahoval chyby. Je len na vás aký rozsah služieb si vyberiete.

Webová stránka
299
  • webová stránka na mieru
  • hosting
  • doména
Webová stránka + eshop
599
  • eshop na mieru
  • platby kartou
  • hosting

Okrem „obyčajnej“ webovej stránky si poradíme aj eshopom a pre vašu novú aj existujúcu firmu zabezpečíme aj profily na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a tiež Pinterest.

Takáto stránka však nebude pre vás znamenať tisíce eur – webovú stránku od nás môžete mať už od 299 €.

A ani to nie je všetko. Nemáte ešte svoju firmu založenú? Cez službu #objednajsiweb_sk vám vytvoríme nie len vašu webstránku. Vytvoríme celú vašu firemnú identitu od založenia firmy, cez toho správneho účtovníka až po také drobnosti ako sú vizitky, pečiatky, či napríklad vaše firemné logo.  

Rýchlejší a spoľahlivejší

CMS systém alebo aj redakčný systém je systém na ktorom vaša stránka „beží“. Môžeme ho prirovnať k Windowsu. Vďaka CMS systému môžete vytvárať stránky, či písať články. Rovnako môžete pridávať rôzne rozšírenia, ktoré si môžete predstaviť ako programy vo Windowse. Ak chcete napríklad vo Windowse písať texty alebo robiť tabuľky siahne po programe Office. Podobné je to aj v prípade CMS systémov. Niektoré funkcie ako sú napríklad články máte priamo prístupné, iné si viete doinštalovať aj neskôr.

WordPress

WordPress patrí medzi najobľúbenejšie a najpoužívanejšie CMS systémy na správu webových stránok. Poháňa až 30% svetového internetu a hlavne je zadarmo.

U nás sa spoliehame práve na WordPress, ktorý poháňa 30% svetového webu a je bezplatný. Na jeho vývoji sa podieľajú desiatky vývojárov z celého sveta. Získate tak spoľahlivý základ pre vašu stránku. Navyše vďaka širokej podpore je WordPress intuitívny a jednoduchý na používanie. Ako bonus od nás dostanete aj základy práce s WordPress, aby ste sa na svojej stránke nikdy nestratili.

Prečo nie vlastný?

Nájdete aj firmy, ktoré vám webovú stránku postavia na vlastnom CMS systéme. To však má mnoho nevýhod. V prvom rade je to viazanosť k firme, ktorá vám webovú stránku vytvorila. Pre nás je dôležitá vaša spokojnosť a nie to, že jednoducho nemáte možnosť voľby. Našich zákazníkov si nedržíme na silu len pre technické obmedzenia, ktoré im znemožnia jednoduchý odchod.

Prečo je dôležité mať vlastnú webovú stránku?

Vaša firma ešte stále nemá vlastnú webovú stránku? Hovoríte si – zbytočná investícia? V tomto článku zistíte, že nemať webovú stránku znamená prísť o tisíce objednávok. Každá firma na svete má medzi …

Druhým problémom vlastných CMS riešení je ich aktuálnosť. Na vývoji WordPressu pracujú desiatky vývojárov a je pravidelne aktualizovaný. Občas sa objaví aj nejaký ten problém v podobe chyby. Žiadny software na svete však nie je bezchybný – čo myslíte odstráni prípadný problém skôr tím vývojárov z celého sveta alebo jeden, či dvaja, ktorí pracujú na vlastnom CMS?

Nevýhodou vlastného CMS je aj ťažšia a často až nemožná cesta k inému vzhľadu webu, či novým funkciám. Opäť to navyše znamená vysoké poplatky, ktoré hradíte za zmenu dizajnu alebo pridanie nových funkcií. U nás môžete vzhľad meniť jednoducho a rýchlo. A nové funkcie? Môžu byť otázkou sekúnd.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *